RU EN

http://www.aval.ua/
Найближчий великий банк
Гаряча лініяз протидії шахрайству
044 230 99 59
0 044 124 96 61 808
0 800 509 99 00
[email protected]

Телефон служби централізованої підтримки системи "Інтернет-банкінг"

0 800 505 770 (дзвінки в межах України безкоштовні)

!!!УВАГА!!!

Відтепер Банк обробляє ваші платежі у розширеному режимі - у будь-який день тижня з 4:00 по 21:30!

!!!УВАГА!!!

Якщо при спробі входу на сайт https://ibank.aval.ua виникає помилка “дане з’єднання не є захищеним” або “неможливо перевірити сертифікат”, Ви використовуєте застарілу версію операційної системи / браузера, які необхідно оновити до наступних:

 • операційна система – Windows (не нижче версії XP SP3). Будь ласка, зверніть увагу, що WIN XP не підтримується та може не отримувати останні версії кореневих сертификатів довірених центрів.
 • браузери: Mozilla Firefox (не нижче версії 3.6. та не вище версії 50.1.0) та Internet Explorer (не нижче версії 7.0. та не вище версії 11.0.).
 • Якщо у Вас при вході в "Інтернет-Банкінг" виникла помилка, або не з'являється вікно для вибору ключа та вводу пароля, Вам необхідно в налаштуваннях інтернет-браузера виконати очищення тимчасової кеш пам’яті.

  Приклади для різних інтернет-браузерів:
 • Internet Explorer – Пункт меню "Сервис" – "Свойства обозревателя" - закладка "Общие" - кнопка "Удалить". Див. малюнок 1
 • Mozilla Firefox - В браузері нажати одночасно Shift+Ctrl+Del, після чого на екрані відобразиться вікно очистки тимчасових файлів, в якому необхідно нажати кнопку "Очистить сейчас".Див. малюнок 2
 • !!!УВАГА!!!

  Шановні клієнти! Якщо під час завантаження Інтернет-банкінгу у Вас виникають складнощі, необхідно перевірити версію Java, що у Вас встановлено. У випадку, якщо встановлено Java нижче версії 7.45 - необхідно оновити її. У випадку, якщо Ви використуєтовуєте ОС WINDOWS XP, НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ОНОВЛЮВАТИ JAVA ДО ВЕРСІЇ 8.25!!!

  Нижче наведена інструкція з приводу перевірки версії Java та встановленню нової версії:
 • Інструкція
 • Iнтернет - Банкiнг

  Завантаження Java-аплета "Браузер документiв", у якому i вiдбувається робота клiєнта з фiнансовими документами, може зайняти 30..60 секунд - у залежностi вiд швидкостi доступу в iнтернет.

  Пiсля завантаження й iнiцiалiзацiї Java-аплета з'явиться дiалогове вiкно для входу в систему. У вiкнi, що з'явилося, необхiдно вказати шлях до файлу зi Сховищем ключiв ЕЦП, вибрати зi списку необхiдний для роботи ключ i ввести пароль для доступу до ключа.

  При роботi через Proxy-сервер у дiалоговому вiкнi необхiдно вказати IP-адресу та TCP-порт Proxy-сервера.

  Бажаємо успiшної роботи!

  Розробник системи "Клієнт-Банк" - компанія "Біфіт"
  © 2002—2012 Райффайзен Банк Аваль