RU EN

https://www.aval.ua/
Гаряча лініяз протидії шахрайству
0 800 509 990
044 230 99 59
[email protected]

Телефон служби централізованої підтримки системи "Інтернет-банкінг"

0 800 505 770, 0 800 400 470 - по Україні, 044 495 41 40 - у Києві
(пн-пт з 8:00 до 22:00, сб-нд з 8:00 до 20:00)
[email protected]

ДЛЯ КОРПОРАТИВНИХ КЛІЄНТІВ:

Додаткова угода до Договору банківського рахунку на дистанційне обслуговування по каналах зв’язку

Заява про підключення послуги дистанційної заміни ключів ЕЦП

ДЛЯ КЛІЄНТІВ МАЛОГО ТА МІКРО БІЗНЕСУ:

КОРОТКИЙ ОПИС ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

 • РС-Банкінг - програмний модуль off-line клієнта для встановлення на робочій станції користувача. У разі роботи з даним ПЗ всі платіжні документи формуються та зберігаються безпосередньо на комп"ютері користувача (в локальній базі даних), а передача даних на банківський сервер виконується за допомогою синхронізації. Існують версії для: ОС Windows, Linux та SWIFT- версія (з довідниками міжнародних кодів банків).
 • Примітка:
  Рекомендації по встановленню модуля PC-Банкінг на ОС Windows Vista, Windows 7:
  Бажано виконувати встановлення модуля PC-Банкінг в директорію за замовчуванням (C:\) або в іншу директорію (не системну) і запуск без прав адміністратора (мається на увазі звичайний запуск, а не запуск із контекстного меню за посиланням "Run as administrator"). До системних директорій відносяться:
  1. C:\Program Files.
  2. C:\Program Files (x86).
  3. C:\Users.
  В даному випадку запуск Java-машини із системних каталогів не викликає проблем. Якщо запуск модуля PC-Банкінг виконується із системних директорій, то необхідний запуск від імені адміністратора по контекстному меню. В даному випадку Java-машина повинна бути встановлена в директорію відмінну від Windows\system32.
 • Java-машина - програмне забезпечення на основі якого побудований програмний комплекс "Клієнт-Банк" Ibank2ua розробки компанії "БІФІТ". Додатки які написані на мові програмування Java і доступ до яких можливо отримати із інтернет-браузерів, називаються "аплетами". Тому, для роботи користувача в системі "Клієнт-Банк" (як on-line так і off-line версій) необхідно попередньо перевірити чи встановлена на комп'ютері віртуальна машина Java runtime.
  Для більш безпечного користування рекомендується використовувати останню версію Java, яку можливо завантажити з офіційного сайту розробника за посиланням www.java.com/ru/. В разі нестабільної роботи або виникнення помилок по причині встановлення оновленої версії, Ви маєте змогу використовувати попередні версії Java завантажені з нашого сайту:
 • Формати iмпорту та експорту - опис форматів файлів для імпорту платіжних документів в систему "Клієнт-Банк" та експорту виписок по поточним рахукам в фінансові облікові програмні комплекси користувачів. Налаштування даних форматів необхідне для інтеграції системи "Клієнт-Банк" з обліковими програмами які використовують в своїй роботі клієнти. Примітка: дані налаштування виконуються не ІТ-фахівцями банку, а безпосередньо самим клієнтом або фахівцями які супроводжують облікове ПЗ.
 • USB - TOKEN - захищений пристрій для зберігання та використання таємних ключів ЕЦП на стороні клієнта. Зберігання клієнтом ключів ЕЦП на даному пристрою унеможливлює крадіжку (фішинг) зловмисниками даних ключів і використання їх для крадіжки коштів з поточних рахунків клієнтів. Детальну інформацію по використанню даного пристрою можна отримати в розділі Інструкції для користувача

Бажаємо успiшної роботи

Розробник системи «Клієнт-Банк» - компанія «ДБО Софт»
© 2021 АТ «Райффайзен Банк»